Відбувся правоосвітній захід щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі

На виконання доручень Уряду про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі 11 березня в малому залі районного будинку культури смт. Біловодськ відбувся відповідний правоосвітній захід.
В даному заході взяли участь представники Головного управління держпраці у Луганській області – начальник відділу державного нагляду в АПК, соціально-культурній сфері на транспорті і у зв’язку Маяцький П.В., головний державний інспектор відділу Коваль О.Ю., державний інспектор з нагляду в будівництві Ковальов Д.М., начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому Біловодської селищної ради Мажула В.В., інспектор праці Біловодської селищної ради Чмихалов В.Л., а також представники об’єднаного управління ПФУ Біловодського району (Діденко В.А.), державної податкової служби (Оберемок С.В.), директор районного центру зайнятості Юрченко О.І., завсектору з охорони праці Біловодського відділення УВД ФССУ у Луганській області Ковальов С.О.
На захід були запрошені та взяли участь ТОВ «РБК України», філія «Біловодський райавтодор», ФОП Харковський В.А., ФОП Козачок Л.А., ФОП Головко Є.І., ФОП Новохацький В.В., ФОП Клюєв О.О., ФОП Сіпун О.Ю., ФОП Сіпун В.М., ФОП Білоусов С.В., ФОП Ісєєв О.В.