Відбувся один із блоків Луганського обласного фестивалю “Восток-Схід-West”

20 вересня 2019 року у смт. Новопсков відбувся один із блоків Луганського обласного фестивалю творчості для дітей та юнацтва “Восток-Схід-West”, у якому взяли участь діти Біловодської громади, зокрема Варвара Болдарєва (с. Новодеркул), Віктор Калінін (с. Новодеркул), Олександр Воронін (с. Бараниківка) та Софія Кукушкіна (смт. Біловодськ), які виконували вірші та пісню.

Підтримали учасників фестивалю, а також нагородили Подякою та подарунком за участь у фестивалі від Біловодської об’єднаної територіальної громади начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Тетяна Заремба,  директор Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Тетяна Фоменко та головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Тетяна Харченко.

Діти залишилися задоволені святом та відзнаками, які вони отримали.