Відбувся круглий стіл «У громаді чужих не існує»

25 вересня відбувся круглий стіл «У громаді чужих не існує» в рамках проєкту «Розробка моделі інтегрованої системи соціального захисту та соціального обслуговування населення», що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН. Метою проєкту є наближення до населення соціальних та адміністративних соціально орієнтованих послуг шляхом покращення системи соціального захисту населення ОТГ, та забезпечення рівного доступу до послуг усіх вразливих категорій населення.
У круглому столі взяли участь члени робочої групи з розробки моделі. Зі вступним словом виступив заступник селищного голови Віталій Овчаренко. Національний консультант ПРООН Юліана Гасанбекова розповіла про роботу над впровадженням проєкту «Розробка моделі інтегрованої системи соціального захисту та соціального обслуговування населення». Презентацію самої моделі провела головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Марина Конопляна. Учасники круглого столу обговорили презентовану модель та подальшу роботу з впровадження моделі.