Відбувся круглий стіл «Пілотні проекти впровадження Універсальної платформи е-демократії в цільових громадах Луганської області»

Представники Біловодської селищної ради та Попаснянської міської ради взяли участь у круглому столі «Пілотні проекти впровадження Універсальної платформи е-демократії в цільових громадах Луганської області» (в рамках реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру).
З вітальним словом до присутніх звернулися заступник Біловодського селищного голови Віталій Овчаренко та спеціаліст з розвитку потенціалу місцевого самоврядування UNRPP Ірина Жученко.
Модераторами круглого столу були Юрій Місніков – експерт, спеціаліст Європейської комісії з питань цифрових ринків, В’ячеслав Маякін – експерт, співзасновник ГО «Прозора влада» та Henri Pook – розробник системи електронної демократії на місцевому рівні VOLIS, радник Уряду Естонії, який долучився до круглого столу за допомогою Skype.
Було проведено оцінку поточного стану е-сервісів на веб-сайтах громад та презентовано результати онлайн анкетування щодо роботи веб-сайтів учасників, основні принципи ренжинірінга управлінських бізнес-процесів.