Відбувся Чемпіонат Біловодської ОТГ з міні-футболу

18 січня стартував Чемпіонат Біловодської ОТГ з міні-футболу. В ньому взяли участь 6 команд:
1. «РБК» (Біловодськ)
2. «Олімп» (Литвинівка)
3. «Литвинівка»
4. «Євсуг»
5. «Вікторія» (Нижньобараниківка)
6. «Олімпік» (Біловодськ).
За результатами змагань третє місце посіла команда села Литвинівка, друге місце – команда «Олімп», а перше місце виборола команда «РБК».
15 лютого пройшли заключні тури чемпіонату та були вручені командні та особисті нагороди. За І, ІІ та ІІІ місце команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Команди, які посіли ІV – VI місце, були нагороджені подарунками (м’ячами).
Особисті нагороди були розподілені наступнім чином:
– кращим гравцем турніру був визнаний гравець команди «РБК» Вадим Лисицький;
– кращим бомбардиром став гравець команди «РБК» Олександр Сергієнко, який забив 24 м’яча;
– кращим воротарем був визнаний гравець команди «Литвинівка» Олексій Бугайов.
Пам’ятною нагородою, як приклад для молодого покоління, був відзначений гравець команди «Вікторія» Сергій Осінцев.
Були нагороджені представники та спонсори всіх команд.
Селищний голова Едуард Олєйніков та голова Федерації футболу Біловодської ОТГ Іван Кудря вручили Подяки Біловодської селищної ради: Бєлоліпецькому В’ячеславу («РБК»), Титаренку Сергію («Вікторія»), Яїцькому Євгену («Євсуг»), Денищенку Денису («Олімп»), Румянцеву Андрію («Олімпік»), Козлову Сергію («Литвинівка»).