Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора

23 серпня, на площі біля Біловодського РБК, відбулись урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора та 28-ій річниці Незалежності України.
На початку заходу у виконанні народного духового оркестру велично лунали патріотичні музичні композиції.
Почесне право підняти Державний Прапор України було надано військовослужбовцям прикордонної служби України в Біловодському районі.
Селищний голова Едуард Олєйніков звернувся до громади з вітальним словом та провів урочисте нагородження державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Біловодської ОТГ Подяками Біловодської селищної ради з нагоди відзначення 28-річниці Незалежності України за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі, активну громадянську та життєву позицію.
По завершенні урочистостей вокальний ансамбль РБК привітав гостей музичною композицією «Ти, моя Україно!», зразковий танцювальний колектив «Променад» РБК за участю військовослужбовців розгорнули великий прапор України.