Відбулись урочистості з нагоди проводів юнаків до Збройних Сил України

Сьогодні, 7 жовтня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди осіннього призову юнаків громади до лав Збройних Сил України. Дана подія завжди хвилююча і водночас урочиста. Для призовників вона знаменна початком служби у Збройних Силах України, для батьків – почуттями гордості і радості за своїх синів, за те, що сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
З вітальним словом до призовників звернулись: військовий комісар Біловодського районного військового комісаріату капітан Сергій Свириденко, заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко та перший заступник, в.о. голови Біловодської РДА Вадим Муратов, які у своїх вітаннях наголосили, що бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно. Вони побажали юнакам міцного здоров’я, мудрості, мужності та успіхів в оволодінні військовими спеціальностями.
На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії юнакам вручено подарунки від імені народного депутата України Сергія Шахова. Працівники РБК підготували для призовників музичні вітання.