Відбулись урочистості з нагоди проводів юнаків до Збройних Сил України

Сьогодні, 7 жовтня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди осіннього призову юнаків громади до лав Збройних Сил України. Дана подія завжди хвилююча і водночас урочиста. Для призовників вона знаменна початком служби у Збройних Силах України, для батьків – почуттями гордості і радості за своїх синів, за те, що сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
З вітальним словом до призовників звернулись: військовий комісар Біловодського районного військового комісаріату капітан Сергій Свириденко, заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко та перший заступник, в.о. голови Біловодської РДА Вадим Муратов, які у своїх вітаннях наголосили, що бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно. Вони побажали юнакам міцного здоров’я, мудрості, мужності та успіхів в оволодінні військовими спеціальностями.
На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії юнакам вручено подарунки від імені народного депутата України Сергія Шахова. Працівники РБК підготували для призовників музичні вітання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here