Відбулись урочистості з нагоди 70-річчя заснування Біловодського професійного аграрного ліцею

10 лютого, своє 70-річчя заснування відзначив Біловодський професійний аграрний ліцей Луганської області. Привітати колектив ліцею зі знаменним ювілеєм завітали селищний голова Олег Мирошник і заступник селищного голови Володимир Гніденко. Вони вручили вітальний лист директору ліцею Анатолію МОРОЗОВУ та колективу Біловодського професійного аграрного ліцею.

Гості звернусь до присутніх з теплими словами привітання та подяки за сумлінну працю, наголосивши на переконанні в тому, що досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал колективу у справі підготовки фахівців й надалі служимуть зміцненню громади та продовжить робити гідний внесок у розвиток освіти Біловодщини!

Подяками Біловодської селищної ради за високий професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу виховання молоді, підготовки кваліфікованих спеціалістів  Біловодщини та з нагоди 70-ї річниці заснування Біловодського професійного аграрного ліцею нагородили методистку аграрного ліцею Наталію  СТАРІКОВУ й викладачів Біловодського професійного аграрного ліцею Олену ФІЛЬЧУК і Тетяну БОРОДАВКУ.

Колектив Біловодської селищної ради щиро вітає працівників ліцею зі знаменною датою 70-річчям з дня заснування. Бажаємо успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде людська шана та подяка за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.