Відбулись урочистості до Міжнародного жіночого дня 8 березня

З першими подихами весни приходить до нас чудове свято – 8 березня. Напередодні чудового жіночого свята у смт Біловодськ відбулись урочистості до Міжнародного жіночого дня 8 березня.
На святковий концерт у залі районного Будинку культури зібрались прекрасні представниці Біловодської громади, щоб почути теплі та щирі слова до свята.

З найщирішими побажаннями до представниць жіноцтва громади звернувся селищний голова Олег Мирошник, висловивши в адресу жінок багато приємних привітань та побажань від представників чоловічої статі.

Проте справжнім подарунком для чарівних жінок громади стали ніжні, чуйні та веселі пісні й запальні танці за участі вихованців Дитячої школи мистецтв та працівників Біловодського районного будинку культури. На сцені не вщухали пісні та запальні танці – всі вітали найчарівнішу половину зі святом весни. Відвідувачі святкового концерту, поринули в чудовий світ музики та весняне свято подарувало всім цілий букет приємних емоцій і прекрасних вражень!