Відбулись УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

У зв’язку з протиепідеміологічними обмеженнями в країні, захід проходив дещо у незвичній формі. На урочисту зустріч із селищною головою Едуардом Олєйніковим було запрошено керівників закладів середньої освіти, дошкільних та позашкільних закладів.
Едуард Миколайович привітав всіх освітян із професійним святом. У своїй промові наголосив на нелегкій долі, що покладена на плечі працівників освіти у вихованні учнів в сучасних умовах. Також відзначив значимість ролі вчителя, що стає одним із найрідніших людей для будь-якого учня та залишає свій відбиток на формуванні його особистості.
«Бажаю всім вчителям по-справжньому вдячних учнів, що щиро цінують їх працю» – Едуард ОЛЄЙНІКОВ.
Важливу місію виконують всі працівники освіти, бо вони виховують і навчають майбутніх громадян, що будуть розвивати нашу громаду та країну.
За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки ГРАМОТАМИ Міністерства освіти і науки України нагороджено директора Євсузького закладу загальної середньої освіти – КОМЛИК ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ та вчителя української мови і літератури Біловодського ОЗЗСО – БОНДАРЕНКО ОЛЕНУ ІВАНІВНУ.
ПОДЯКОЮ Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді НАГОРОДЖЕНО:
методиста відділу освіти – ГРИЩЕНКО ОКСАНУ ВАСИЛІВНУ;
вчителя трудового навчання – КАРАЧУНА ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА та вчителя англійської мови – КОЖУШОК СВІТЛАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ, Новоолександрівського закладу загальної середньої освіти;
вихователя Біловодського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку (ясла-садок) №3 «Джерельце» – СИДОРЕНКО ОЛЕНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ;
вчителя біології та географії Біловодського ОЗЗСО – ТКАЧЕНКО ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ.
За значний внесок у розвиток освіти регіону ЛИСТОМ ПОДЯКИ Луганської обласної державної адміністрації НАГОРОДЖЕНО:
КАЮДУ НАТАЛЮ ВАСИЛІВНУ – вчителя української мови та літератури, заступника директора Новолимарівського закладу загальної середньої освіти;
ПОДЯКОЮ Біловодського селищного голови нагороджено:
ГЛАДКОВУ ВАЛЕНТИНУ МИХАЙЛІВНУ – директора Новодеркульського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку «Берізка»;
КОРНІЄНКО ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ – директора Бараниківського закладу загальної середньої освіти;
ПЕТРЕНКО ЛАРИСУ ІВАНІВНУ – директора Литвинівського закладу загальної середньої освіти;
УКРАЇНСЬКУ АЛЛУ ВАСИЛІВНУ – директора Біловодського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку (ясла-садок) №3 «Джерельце».
ГРАМОТОЮ відділу освіти Біловодської селищної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи сфері освіти та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено заступника головного бухгалтера відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради – ОЧКАЛО ОЛЕНУ ВОЛОДИМИРІВНУ та інженера з охорони праці відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради – САВЧЕНКО НАТАЛЮ ІВАНІВНУ.
Освітян громади привітала начальник відділу освіти Біловодського виконавчого комітету Супрун Лариса Михайлівна, зазначивши про потужну роль вчителя, його унікальність, мистецтво та щоденну жертовну працю заради майбутніх поколінь.
«Вся гордість учителя в учнях, в зростанні посіяних ним зерен» – Лариса СУПРУН.
Всі гості свята отримали естетичне та емоційне задоволення від музичних поздоровлень працівників районного Будинку культури. Слова привітань і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній справі та якісні музичні виступи створили теплу атмосферу свята, подарувавши яскраві емоції та незабутні враження гостям.