Відбулись урочистості до Дня працівників сільського господарства

Напередодні Дня працівників сільського господарства в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників сільського господарства та святковий концерт «Уклін доземний вам і щедрого врожаю!».
З професійним святом аграріїв громади привітав селищний голова Едуард Олєйніков.
У вітальному слові Едуард Олєйніков наголосив, що відзначення Дня працівників сільського господарства – це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край. «Наша Біловодщина живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю. Бажаю вам сприятливої погоди, щедрих врожаїв, міцного здоров’я, миру, успіхів, достатку, здійснення планів та задумів!» – побажав працівникам сільського господарства селищний голова.