ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ТРИДЦЯТЬ ШОСТОЇ СЕСІЇ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

31 жовтня 2019 року у приміщенні Біловодської селищної ради відбулося пленарне засідання позачергової тридцять шостої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради секретар ради Віктор Кучеров.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів селищної ради, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Зоя Малищенко та начальник відділу земельних ресурсів селищної ради Роман Іванович.

На засідання сесії депутатами було розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про прийняття на баланс селищної ради витрат по виконаним роботам з капітального будівництва об’єкту «Будівництво Біловодської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою: вул. Петровського, смт. Біловодськ, Луганська область з подальшим прийняттям у комунальну власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади будівлі Біловодської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою: вул. Петровського, смт. Біловодськ, Луганська область, та передачу цього нерухомого майна в оперативне управління КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.
2. Про внесення змін до рішення Біловодської селищної ради від 22.10.2019 року № 35/30 «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів на території Біловодської селищної ради (в межах колишньої Євсузької сільської ради) Біловодського району Луганської області, що перебуває в постійному користуванні голови ФГ «АГРО» Середи Анатолія Миколайовича».

Також депутатами було порушено питання щодо правомірності дій Біловодського РЕМу стосовно масового відключення жителів декількох старостинських округів від електричної енергії, у зв’язку із заборгованістю зі сплати за спожиту електричну енергію. За підсумками розгляду даного питання було прийнято рішення викликати керівника Біловодського РЕМ на засідання чергової сесії селищної ради, яке відбудеться 21 листопада 2019 року.

Прийняті рішення засідання позачергової тридцять шостої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».