ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

27 серпня 2019 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання позачергової тридцять третьої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради.

Депутатам ради на розгляд винесено шістдесят одне питання порядку денного. На засіданні сесії прийнято зміни до бюджету отг смт Біловодськ на 2019 рік та цільової програми розвитку культури Біловодської ОТГ на 2018-2020 роки, затверджено Положення Всеукраїнського кінно-спортивного фольклорно-етнографічного фестивалю «Золота підкова».
Також прийнято рішення по земельних питаннях, найголовнішими з яких були, поновлення на новий термін договорів оренди земельних ділянок, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП ім. 50 річчя Жовтня, КСП «Рассвєт» та КСП «Колос».

Прийняті рішення засідання чергової тридцять першої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».