Відбулося засідання чергової двадцять третьої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання

23 січня 2019 року о 10 год. 00 хв. у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання чергової двадцять третьої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

У роботі сесії прийняли участь 22 депутата селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних установ та підприємств, військовий комісар Біловодського районного військового комісаріату.

Також на пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

Радою розглянуто наступні питання порядку денного:

 1. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2019 рік.
 2. Про затвердження Цільової програми «Забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення населення Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки».
 3. Про затвердження Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони та мобілізаційної підготовки Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2020 роки.
 4. Про внесення змін до бюджету отг смт. Біловодськ на 2019 рік.
 5. Про внесення змін до рішення сесії від 09.07.2018 року № 13/1 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області на 2019 рік».
 6. Про затвердження Положення комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області у новій редакції.
 7. Про затвердження Положення про управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в новій редакції.
 8. Про затвердження Положення про сектор з благоустрою виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.
 9. Про внесення змін до рішення сесії від 12.11. 2018 року № 18/7 Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Біловодської селищної ради.
 10. Про внесення змін до рішення сесії від 14.11.2017 року № 1/15 «Про створення комісій при виконавчому комітеті Біловодської селищної ради та затвердження їх складу».
 11. Про прийняття у комунальну власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади та на баланс Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області реконструйованих мереж вуличного освітлення.
 12. Про передачу з балансу Відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради на баланс Біловодської селищної ради комунального майна Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.
 13. Про передачу з балансу «Біловодського ремонтно-експлуатаційного підприємства» на баланс Біловодської селищної ради комунального майна Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.
 14. Про затвердження Актів про списання багатоквартирних будинків з балансу «Біловодського ремонтно – експлуатаційного підприємства».
 15. Про прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.
 16. Про надання дозволу гр. (Особа 1) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва по вул. (Інформація 1) в смт. Біловодськ.
 17. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки по вул.Центральна, 178 в смт. Біловодськ.
 18. Про переоформлення права користування гр. (Особа 2) земельною ділянкою по вул. (Інформація 2) в смт. Біловодськ.
 19. Про продаж гр. (Особа 3) земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці (Інформація 3) в смт. Біловодськ.
 20. Про продаж гр. (Особа 4), (Особа 5), (Особа 6) земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. (Інформація 4) в смт. Біловодськ.
 21. Про продаж МПП «АГРО» земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці ім.Шевченка, 16 в смт. Біловодськ.
 22. Про продаж гр. (Особа 7) земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці (Інформація 7) в смт. Біловодськ.
 23. Про надання відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.Центральна, 93 в смт.Біловодськ Луганської області.
 24. Про надання відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.Біловодська, 148а в смт.Біловодськ Луганської області.
 25. Про надання відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.Пастухова, 9 в с.Новодеркул Біловодського району.
 26. Про надання відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.ім.Шевченка, 9 в с.Литвинівка Біловодського району.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.ім.Юрченка П.А., 21 в с. Бараниківка Біловодського району.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Шкільна, 55 в с. Новолимарівка Біловодського району.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення КЗ «Біловодська центральна районна лікарня» в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. ім.Петровського, 32 в смт.Біловодськ.
 30. Про безоплатну передачу гр. (Особа 8) у власність земельної ділянки по провулку (Інформація 8) в с. Семикозівка Біловодського району.
 31. Про безоплатну передачу гр. (Особа 9) у власність земельної ділянки по провулку (Інформація 9) смт. Біловодськ.
 32. Про безоплатну передачу гр. (Особа 10) у власність земельної ділянки по провулку (Інформація 10) смт. Біловодськ.
 33. Про безоплатну передачу гр. (Особа 11) у власність земельної ділянки по вулиці (Інформація 11) в с. Семикозівка Біловодського району.
 34. Про безоплатну передачу гр. (Особа 12) у власність земельної ділянки на площі (Інформація 12) в с. Данилівка  Біловодського району.
 35. Про безоплатну передачу гр. (Особа 13) у власність земельної ділянки на площі (Інформація 13) в с. Данилівка Біловодського району.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here