Відбулося засідання чергової двадцять п’ятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання

21 березня 2019 року о 10 год. 00 хв. у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання чергової двадцять п’ятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії прийняли участь 15 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних установ та підприємств.

Також на пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

На розгляд депутатам було винесено 403 питання. Із них: щодо внесення змін до бюджету отг смт Біловодськ на 2019 рік, до п’яти діючих цільових програм Біловодської отг, затвердження Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Біловодської селищної ОТГ на 2019-2020 роки та Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Біловодський ЦПМСД» на 2019 рік, Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Біловодської ОТГ у новій редакції, упорядкування структури Біловодської селищної ради, направлення селищного голови на навчання до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Також вирішено ряд земельних питань, найголовнішими з яких були надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки пасовищ власникам земельної частки (паю) із земель колишнього КСП «Новоспасівське».

Прийняті рішення засідання чергової двадцять п’ятої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».