Відбулося засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

0
9

28 травня 2019 року в малій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося засідання робочої групи  з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості за участі спеціаліста із мобілізації громад  Проекту ПРООН Еміля Коренєва.

На зустрічі начальник Біловодського відділу поліції підполковник поліції Віталій Токарєв представив публічний звіт про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Біловодської громади за перший квартал 2019 року.

Крім того, координатором ПРООН анонсовано про початок нового грантового конкурсу за напрямками громадської безпеки та соціальної згуртованісті. Тож, для громадськості відкриваються нові можливості для реалізації своїх проектів.