Відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

30 січня у малій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Біловодської ОТГ.
У засіданні взяли участь заступник селищного голови Біловодської селищної ради Віталій Овчаренко, секретар ради Віктор Кучеров, керуюча справами виконавчого комітету Лілія Полторак, депутат селищної ради, генеральний директор КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Роман Чередниченко, начальник управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Шилобрид, спеціаліст з мобілізації громад Проекту ПРООН «Відновлення врядування та миру в охоплених конфліктом громадах України» Еміль Коренєв, представники громадських організацій, спеціалісти відділів виконавчого комітету Біловодської селищної ради та громадські активісти.
Під час засідання було заслухано звіт начальника поліції Біловодського району Віталія Токарєва перед населенням за підсумками 2019 року. Начальник управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Шилобрид представила до уваги присутніх презентацію щодо підсумків роботи робочої групи та реалізованих проєктів в рамках співпраці з Програмою ООН.
За сприяння у реалізації проєктів Подякою Біловодської селищної ради було нагороджено активістів Новоолександрівського, Городищенського, Плугатарського, Кононівського, Данилівського, Новолимарівського, Євсузького та Бараниківського старостинських округів. Так, за підсумками 2019 року, саме за ініціативи громадськості, було реалізовано 19 проєктів на суму 4,8 млн грн (з них близько 500 тис. грн – кошти, зібрані громадськістю; 500 тис. грн – кошти Програми ООН; 1 млн грн – кошти обласного бюджету; 2,8 млн грн – кошти місцевого бюджету, виділені на умовах співфінансування).
На засіданні було обговорено можливі напрямки співпраці з Програмою ООН в поточному році, розглянуто можливість відкриття поліцейської станції в громаді, облаштування шкільних автобусних зупинок, велопарковок на території закладів освіти, запропоновано шляхи щодо активізації молоді до вирішення соціально важливих питань.