Відбулося засідання позачергової вісімнадцятої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

0
30

12 листопада 2018 року о 10 год. 00 хв. у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання позачергової вісімнадцятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

У роботі сесії прийняли участь 18 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, представники районних установ та організацій.

Відкрив та вів сесію ради секретар Біловодської селищної ради Віктор Кучеров.

Радою розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до Програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, учасників АТО та їх сімей, пенсіонерів та громадян похилого віку, Біловодської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2018-2020  роки.
  2. Про внесення змін до Програми благоустрою території Біловодської селищної ради на 2018-2020 роки.
  3. Про внесення змін до бюджету ОТГ смт. Біловодськ на 2018 рік.
  4. Про внесення змін до рішення сесії від 14.11.2017 року № 1/7 «Про затвердження структури і штатної чисельності апарату Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області та її виконавчого комітету».
  5. Про збільшення ліжкового фонду та введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису КЗ «Біловодська ЦРЛ».
  6. Про внесення змін до Статуту Комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Зоря» Біловодського району Луганської області та затвердження його нової редакції.
  7. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Біловодської селищної ради.
  8. Про затвердження Положення про Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Біловодської селищної ради та Порядку призначення на посаду директора КУ «Інклюзивно- ресурсного центру» Біловодської селищної ради.
  9. Про надання згоди на списання з балансу КП «Біловодське РЕП» багатоквартирних житлових будинків та утворення комісії для списання багатоквартирних будинків.