Відбулося засідання позачергової тридцятої сесії Біловодської селищної ради

05 липня 2019 року у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання позачергової тридцятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії прийняли участь 17 депутатів селищної ради та представники селищної ради.

На засіданні сесії були розглянуті наступні питання порядку денного:
– Про внесення змін до Програми з реалізації бюджету участі в Біловодській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік.
– Про внесення змін до Положення про бюджет участі в Біловодській об’єднаній територіальній громаді.
– Про надання дозволу на розроблення генеральних планів та планів зонування (зонінгу) смт. Біловодськ, с. Євсуг, с. Новолимарівка, с. Новодеркул, с. Городище Біловодського району Луганської області.
– Про надання дозволу на розроблення детального плану території с. Новолимарівка, Біловодського району Луганської області в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативний.