Відбулося засідання позачергової сорокової сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

14 лютого 2020 року о 10 год. 00 хв. у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання позачергової сорокової сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.
У роботі сесії взяли участь 20 депутатів селищної ради, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Біловодської селищної ради Віталій Мажула, заступник начальника управління, начальник бюджетного відділу управління фінансів виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Сіпун, генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради Роман Чередниченко.

Відкрив та вів сесію ради селищний голова Едуард Олєйніков.

Радою розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про делегування функції замовника будівництва по проекту «Реконструкція патологоанатомічного відділення комунального закладу «Біловодська центральна лікарня» з облаштуванням приміщень для гістологічної лабораторії та запровадженням заходів з енергозбереження за адресою: Луганська обл., Біловодський р-н, смт Біловодськ».
2. Про звіт щодо виконання бюджету отг смт. Біловодськ за 2019 рік.
3. Про співфінансування в бюджеті Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади робіт по проекту «Реконструкція патологоанатомічного відділення комунального закладу «Біловодська центральна районна лікарня» з облаштуванням приміщень для гістологічної лабораторії та запровадженням заходів з енергозбереження за адресою: Луганська обл., Біловодський р-н., смт. Біловодськ, вул. Петровського, 32 (коригування) в 2020 році.
4. Про внесення змін до бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (12505000000).

Прийняті рішення засідання позачергової сорокової сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».