Відбулося засідання позачергової сорок п’ятої сесії Біловодської селищної ради

05 червня 2020 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання позачергової сорок п’ятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів селищної ради, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Біловодської селищної ради Віталій Мажула.

На пленарному засіданні сесії селищної ради був присутній представник Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Депутатами було розглянуто наступне питання порядку денного:
1.Про затвердження Генерального плану та плану зонування (зонінгу) с. Новолимарівка Біловодського району Луганської області.