Відбулося засідання позачергової двадцятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання

0
36

13 грудня 2018 року о 10 год. 00 хв. у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання позачергової двадцятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.
У роботі сесії прийняли участь 17 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, представники районних установ та організацій.
Відкрив та вів сесію ради селищний голова Едуард Олєйніков.

Радою розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про затвердження Програми розвитку культури Біловодської ОТГ на 2018-2020 роки у новій редакції.
2. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2018-2020 роки.
3. Про внесення змін до Програми з розроблення містобудівної документації Біловодської ОТГ Луганської області на 2018-2022 роки.
4. Про затвердження Програми соціального захисту населення Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки у новій редакції.
5. Про внесення змін до Програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, учасників АТО та їх сімей, пенсіонерів та громадян похилого віку, Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
6. Про внесення змін до Цільової комплексної програми розвитку системи охорони здоров’я Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
7. Про внесення змін до Програми благоустрою території Біловодської селищної ради на 2018-2020 роки.
8. Про внесення змін до Програми з охорони навколишнього природного середовища Біловодської ОТГ Луганської області на 2018-2019 роки.
9. Про затвердження Програми створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Біловодської селищної ради на 2018 рік.
10. Про затвердження Програми створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Біловодської селищної ради на 2019 рік.
11. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2017 року № 4/51 «Про затвердження Положення про порядок створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Біловодської селищної ради».
12. Про затвердження Програми підтримки та розвитку місцевого самоврядування в Біловодській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік.
13. Про затвердження Програми «Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування» на 2019 рік.
14. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області на 2018 рік.
15. Про затвердження Програми розвитку та підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2019 рік.
16. Про внесення змін до цільової Програми «Освіта Біловодщини» на 2019 рік».
17. Про організацію харчування учнів в закладах загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти і дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Біловодської селищної ради у 2019 році.
18. Про внесення змін до бюджету ОТГ смт. Біловодськ на 2018 рік.
19. Про бюджет отг смт. Біловодськ на 2019 рік.
20. Про внесення змін до рішення сесії від 14.11.2017 року № 1/7 «Про затвердження структури і штатної чисельності апарату Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області та її виконавчого комітету».
21. Про затвердження Положення комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області.
22. Про виключення зі складу осіб, що мають право підпису від імені юридичної особи.
23. Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади навчальної, наукової та довідкової літератури, виданої Національною академією педагогічних наук України.
24. Про затвердження Положення про порядок надання службового житла й користування ним.
25. Про прийняття житлового приміщення в комунальну власність Біловодської селищної ОТГ в особі Біловодської селищної ради.
26. Про прийняття на баланс Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області лишків, виявлених в результаті проведення вибіркової інвентаризації.
27. Про взяття на облік в якості міжнародної технічної допомоги обладнання та меблів.
28. Про надання згоди Комунальному закладу «Біловодська центральна районна лікарня» на передачу в оренду частини приміщення а затвердження грошової оцінки приміщення КЗ «Біловодська ЦРЛ», яке знаходиться у власності Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.
29. Про надання згоди на передачу в постійне користування КНП «Біловодський ЦПМСД» водонагрівача та твердопаливного котла.
30. Про внесення змін до рішення сесії від 25.09.2018 року № 16/52 «Про надання дозволу проводити щомісячні виплати премій та надання матеріальних допомог у ІV кварталі 2018 року селищному голові».