Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Перше засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому селищної ради в 2020 році відбулося 21 січня під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка.

Розглянуто 24 заяви батьків дітей, які мають право на отримання статусу дітей, постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів.

На порядок денний винесено висновок служби у справах дітей виконавчого комітету про підтвердження місця проживання дитини для його тимчасового виїзду за межі України без нотаріальної згоди батька.

За заявою матері вирішено спір між батьками щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

Надано дозвіл матері на укладання та підписання договору купівлі-продажу житла, в якому зареєстровані та проживають малолітні діти.

На комісії також розглянуто стан виконання батьківських обов’язків в двох сім’ях, що перебувають на обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Батькам дітей запропоновано наявні соціальні послуги, якими вони можуть скористатися, зокрема послугою безкоштовної реабілітації дитини-інваліда. На одного із батьків вирішено скласти протокол про адміністративне правопорушення за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатами роботи комісії готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.