Відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесного громадянина Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади»

Сьогодні відбулося перше засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади».

Відповідно до Положення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням сесії Біловодської селищної ради від 24 квітня 2020 року №43/17, розпорядженням селищного голови від 30.04.2020 р. № 92, була створена комісія з питань присвоєння звання.

До складу комісії ввійшли голови постійних депутатських комісій, посадові особи  Біловодської селищної ради, старостинських округів, керівники підприємств, установ територіальної громади, відомі діячі громадськості.

Комісія розглянула питання «Про висування кандидатури Степанова Володимира Миколайовича на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади».

На підставі відгуків-клопотань Біловодської гімназії, відділу освіти виконавчого комітету селищної ради, комунальної установи «Біловодський районний краєзнавчий музей» та Данилівського старостинського округу селищним головою Едуардом Олєйніковим була висунута кандидатура Володимира Миколайовича Степанова на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади».

З інформацією «Про біографічні дані, характеристику та обґрунтування особливого вкладу у розвиток громади кандидата на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади» Степанова Володимира Миколайовича» виступила секретар комісії, начальник архівного відділу селищної ради Тетяна Разумна.

Активну участь в обговоренні представленої інформації взяли: селищний голова Едуард Олєйніков, Ніна Чаплигіна, Василь Старунов, Геннадій Верескун, Валентина Негода, Олег Мирошник.  Зі словами вдячності виступив Володимир Степанов.

Комісія прийняла наступні рішення:

1. Підтримати присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади» СТЕПАНОВУ Володимиру Миколайовичу.
  2. Підготувати інформаційну довідку на кандидата на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади» СТЕПАНОВА Володимира Миколайовича, яку розмістити на офіційному веб-сайті селищної ради для проведення Громадського обговорення.
  3. Комісії протягом 3 робочих днів після закінчення місячного терміну Громадського обговорення підготувати протокол про підсумки Громадського обговорення та оприлюднити його шляхом опублікування на офіційному веб-сайті селищної ради.
  4. Комісії не пізніше ніж за 30 (тридцять) днів до 24 серпня – Дня Незалежності України підготувати та передати разом з іншими документами проєкт рішення щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади» на розгляд селищної ради.