Відбулося засідання чергової тридцять восьмої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

20 грудня 2019 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання чергової тридцять восьмої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних некомерційних підприємств.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні виконуючі обов’язки старост старостинських округів об’єднаної територіальної громади, представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та Біловодського РВ   УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Депутатами було розглянуто сто двадцять одне питання порядку денного, найголовнішими з яких були: зміни до бюджету ОТГ смт Біловодськ на 2019 рік та восьми діючих цільових програм, затвердження Програми соціально-економічного розвитку  Біловодської об’єднаної територіальної громади на  2020 рік та дев’яти цільових програм,  бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, вартості харчування учнів в закладах загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти і дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Біловодської  селищної  ради у 2020  році, Порядку списання об’єктів права комунальної власності Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади, виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) із земель колишнього КСП «Новоспасівське» та надання у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, затвердження технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельних ділянок, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП «Колос», КСП «Новоспасівське», КСП «ім. Кірова», КСП «Рассвєт», КСП «Степове», КСП «Степ України», КСП «Калініна».

Прийняті рішення засідання чергової тридцять восьмої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».