Відбулося засідання чергової тридцять сьомої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

21 листопада 2019 року у приміщенні Біловодської селищної ради відбулося пленарне засідання чергової тридцять сьомої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради секретар ради Віктор КУЧЕРОВ.

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних некомерційних підприємств.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні виконуючі обов’язки старост старостинських округів об’єднаної територіальної громади, представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Депутатами було розглянуто дев’яносто питань порядку денного, основними з яких були: зміни до бюджету ОТГ смт Біловодськ на 2019 рік та семи діючих цільових програм Біловодської ОТГ, управління комунальним майном, безоплатна передача громадянам у власність земельних ділянок, внесення змін та поновлення на новий термін договорів оренди земельних ділянок, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій, виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (пасовища) власникам земельних часток (паїв) із земель колишнього КСП «Новоспасівське» та надання у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) із земель колишніх КСП «ім. 50-річча Жовтня», КСП «Колос», КСП «Степ України».

На засідання сесії було запрошено начальника Біловодського РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Андрія АНДРЄЄВА. Депутати мали можливість поставити запитання з приводу відключення без попередження жителів громади від електричної енергії у зв’язку із заборгованістю зі сплати за спожиту електроенергію.

Прийняті рішення засідання чергової тридцять сьомої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».