Відбулося засідання чергової тридцять першої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

23 липня 2019 року у малій актовій залі районного Будинку культури відбулося пленарне засідання чергової тридцять першої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних закладів.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні старости старостинських округів об’єднаної територіальної громади, представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області, Біловодського районного військового комісаріату та Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Депутатам ради на розгляд було винесено сто три питання порядку денного. На засіданні сесії затверджено перелік проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Біловодській отг, прийнято зміни до бюджету отг смт Біловодськ на 2019 рік та п’ятьох діючих цільових програм Біловодської отг, створено Молодіжну раду при Біловодській селищній раді, затверджено Правила утримання домашніх тварин на території Біловодської отг та вирішено питання з управління комунальним майном.

Також прийнято рішення по земельних питаннях, найголовнішими з яких були: поновлення на новий термін договорів оренди земельних ділянок, погодження затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у приватну власність учасникам бойових дій, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП ім. Свердлова та КСП «Степ України».

Наприкінці засідання сесії депутатами був заслуханий звіт голови про підсумки соціально-економічного розвитку Біловодської ОТГ за І півріччя 2019 року.

Прийняті рішення засідання чергової тридцять першої сесії будуть оприлюднені у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».