Відбулося засідання чергової тридцять п’ятої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

22 жовтня 2019 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання чергової тридцять п’ятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних некомерційних підприємств.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні виконуючі обов’язки старост старостинських округів об’єднаної територіальної громади, представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та Біловодського РВ   УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Депутатам та присутнім на засіданні сесії було представлено нового начальника Біловодського відділу ДСНС України, капітана служби цивільного захисту Лучакова Віталія Васильовича.

На засідання сесії депутатами було розглянуто вісімдесят питань порядку денного, найголовнішими з яких були,  зміни до бюджету отг смт Біловодськ на 2019 рік та восьми діючих цільових програм Біловодської отг,  управління комунальним майном, безоплатна передача громадянам у власність земельних ділянок, внесення змін та поновлення на новий термін договорів оренди земельних ділянок, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення  особистого селянського господарства учасникам бойових дій, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП «Рассвєт», КСП «Колос», КСП «Степ України».

Прийняті рішення засідання чергової тридцять п’ятої  сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».