Відбулося засідання чергової тридцять четвертої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

20 вересня 2019 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання чергової тридцять четвертої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні виконуючі обов’язки старост старостинських округів об’єднаної територіальної громади та представник Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області.

Депутатам ради на розгляд винесено вісімдесят сім питань порядку денного. На засіданні сесії затверджено Програму розвитку дорожнього господарства Біловодської селищної ради на 2020-2022 роки та Програму підвищення рівня безпеки  дорожнього руху на території Біловодської селищної ради на період до 2022 року, прийнято зміни до бюджету отг смт Біловодськ на 2019 рік та п’ятьох діючих цільових програм Біловодської отг, надано дозвіл на придбання службового житла Комунальним некомерційним підприємством «Біловодська багатопрофільна лікарня», затверджено символіку Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.

Також прийнято рішення по земельних питаннях, найголовнішими з яких були,  затвердження  переліку земельних ділянок комунальної власності Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області визначених для продажу на земельних торгах  у формі аукціону, поновлення на новий термін договорів оренди земельних ділянок, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення  особистого селянського господарства учасникам бойових дій, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП «Колос» та КСП «Степ України».

Прийняті рішення засідання чергової тридцять четвертої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».