Відбулося засідання чергової третьої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання

22 грудня 2020 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання чергової третьої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Олег Мирошник.

У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники Комунальних некомерційних підприємств.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні старости старостинських округів та представники Біловодської районної державної адміністрації, Біловодського ВП ГУНП в Луганській області, Марківського МРВ ІІІ управління ГУСБУ у Донецькій та Луганській областях.

Депутати розглянули 40 питань порядку денного, найголовнішими з яких були: зміни до бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та чотирьох діючих цільових програм, затвердження Програми соціально-економічного розвитку  Біловодської селищної територіальної громади на  2021 рік та дев’ятнадцяти  цільових програм,  місцевого бюджету Біловодської селищної територіальної громади у Старобільському районі у Луганській області на 2021 рік, затвердження на посаду старости Євсузького старостинського округу.