Відбулося засідання позачергової сорок восьмої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

03 серпня 2020 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання позачергової сорок восьмої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області, Біловодського ВП ГУНП в Луганській області, Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях та Біловодського районного військового комісаріату.

Депутатами було розглянуто шістдесят п’ять питань порядку денного, найголовнішими з яких були: зміни до бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (12505000000), відкриття інклюзивної групи на базі Новодеркульського комунального закладу дошкільної освіти «Берізка», створення юридичної особи Біловодський комунальний заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) №4 «Перлина», надання дозволу на розроблення генеральних планів та плані зонування території (зонінгу), с. Данилівка, с. Литвинівка, с. Плугатар Біловодського району Луганської області, управління комунальним майном, безоплатна передача громадянам у власність земельних ділянок, дострокове припинення договорів оренди земельних ділянок, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП  ім. Докучаєва, КСП «Степове», КСП «Колос», КСП «ім. Свердлова», затвердження технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельних ділянок.

Прийняті рішення засідання позачергової сорок восьмої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».