Відбулося засідання чергової сорок другої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

20 березня 2020 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання чергової сорок другої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних некомерційних підприємств.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні виконуючі обов’язки старост старостинських округів об’єднаної територіальної громади, представники Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях, Біловодського ВП ГУНП в Луганській області та Біловодського районного військового комісаріату.

Депутатами було розглянуто дев’яносто два питання порядку денного, найголовнішими з яких були: зміни до бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (12505000000) та семи діючих цільових програм, надання дозволу на призначення на посаду директора Біловодського районного центру дитячої та юнацької творчості Біловодської селищної ради, надання згоди КНП «Біловодська БЛ» на передачу в оренду частини приміщень та затвердження грошової оцінки цих приміщень, прийняття земельної ділянки із державної власності у комунальну власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади, поновлення на новий термін договорів оренди земельних ділянок, безоплатна передача громадянам у власність земельних ділянок, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП «Колос», КСП ім. 50 річчя Жовтня, КСП «Степове», КСП «Рассвєт», КСП «Степ України», затвердження технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельних ділянок, виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) із земель колишнього КСП «Новоспасівське» та надання у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Також депутатами було заслухано та прийнято до уваги звіт постійної комісії Біловодської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва про роботу за 2019 рік.

Прийняті рішення засідання чергової сорок другої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».