Відбулося засідання чергової сорок четвертої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

21 травня 2020 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання чергової сорок четвертої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, генеральний директор Комунального некомерційних підприємств «Біловодська багатопрофільна лікарня».

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та Біловодського районного військового комісаріату.

Депутатами було розглянуто сорок сім питань порядку денного, найголовнішими з яких були: затвердження Програми з реалізації бюджету участі в Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік та Положення про бюджет участі в Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді, зміни до бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (12505000000) та двох цільових програм, безоплатна передача громадянам у власність земельних ділянок, затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП ім. 50 річчя Жовтня, КСП «Колос», затвердження технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельних ділянок.

Також депутатами було заслухано та затверджено звіт т.в.о. начальника управління, начальника бюджетного відділу управління фінансів виконавчого комітету Біловодської селищної ради щодо виконання бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади за 1 квартал 2020 року.

Прийняті рішення засідання чергової сорок четвертої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».