Відбулося засідання чергової двадцять восьмої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

23 травня 2019 року у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання чергової двадцять восьмої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії прийняли участь 19 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні старости старостинських округів об’єднаної територіальної громади, представники Біловодського районного військового комісаріату та Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

На засіданні сесії депутатами заслухано та затверджено звіт щодо виконання бюджету отг смт Біловодськ за І квартал 2019 року, прийняті зміни до бюджету отг смт Біловодськ на 2019 рік, п’ятьох діючих цільових програм Біловодської отг, Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади, Порядку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури селища Біловодськ, упорядковано структуру Біловодської селищної ради та вирішено питання з управління комунальним майном.

Також прийнято рішення по земельних питаннях, найголовнішими з яких були надання в оренду земельних ділянок громадянам, дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій та на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки КНП «ЦПМСД» для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Прийняті рішення засідання чергової двадцять шостої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».