Відбулося засідання чергової двадцять шостої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання

25 квітня 2019 року у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання чергової двадцять шостої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії прийняли участь 18 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, начальник Біловодського відділу поліції ГУНП в Луганській області, військовий комісар Біловодського районного військового комісаріату, керівники комунальних установ та підприємств.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Депутатам ради на розгляд винесено сто питань порядку денного. На засіданні сесії були прийняті зміни до бюджету отг смт Біловодськ на 2019 рік та до п’яти діючих цільових програм Біловодської отг, затверджено Програму у сфері протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Біловодської ОТГ на 2019-2021 роки,  Положення про порядок відбору та направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджету отг смт. Біловодськ, упорядковано структуру Біловодського РЕП та вирішено питання з управління комунальним майном.

Також прийнято рішення по земельних питаннях, найголовнішими з яких були надання відділу культури виконавчого комітету селищної ради в постійне користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства учасникам АТО, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) колишніх  КСП «Колос», КСП «Рассвет», КСП  ім. Докучаєва.

Прийняті рішення засідання чергової двадцять шостої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».