Відбулося засідання чергової двадцять першої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання

0
12

21 грудня 2018 року о 10 год. 00 хв. у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання чергової двадцять першої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

У роботі сесії прийняли участь 19 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, представники районних установ та організацій.

Відкрив та вів сесію ради селищний голова Едуард Олєйніков.

Радою розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» на ІV квартал 2018 року.
  2. Про внесення змін до бюджету ОТГ смт. Біловодськ на 2018 рік.
  3. Про внесення змін до рішення сесії від 14.11.2017 року № 1/7 «Про затвердження структури і штатної чисельності апарату Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області та її виконавчого комітету».
  4. Про припинення юридичної особи – Відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області шляхом ліквідації.
  5. Про затвердження Положення про Біловодський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції.
  6. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.
  7. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.
  8. Про погодження передачі земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів у власність для ведення особистого селянського господарства              гр. Особа 1.
  9. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової  оцінки земельної   ділянки,  що знаходиться  в  користуванні  у  ПП «НОВА ОЛЬВІЯ»  по вулиці ім.Філоненка, 12   в смт. Біловодськ  для подальшого її продажу.
  10. Про надання дозволу гр. Особа 2 на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по  вул. Інформація 2  в смт. Біловодськ.
  11. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки МПП «АГРО» в с.Узлісся Біловодського району.
  12. Про надання Комунальному закладу Біловодський районний центр «Спорт для всіх» в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по вул.ім.Козюменського, 18 в смт.Біловодськ.
  13. Про надання в оренду земельної ділянки гр. Особа 3 та гр. Особа 4 по вул. Інформація 3  в с.Новолимарівка Біловодського району.
  14. Про надання в оренду земельної ділянки МПП «АГРО» по вул. ім.Шевченка, 16 в смт.Біловодськ.
  15. Про надання в оренду земельної ділянки МПП «АГРО» та управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Луганській області по вулиці ім.Шевченка, 16  в смт.Біловодськ.
  16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення Територіальному управлінню державної судової адміністрації України в Луганській області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та  місцевого самоврядування по вул.Луганська, 30  в смт.Біловодськ.
  17. Про поновлення  договору  оренди  земельної ділянки гр. Особа 5 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території с.Євсуг Біловодського району.
  18. Про поновлення  договору  оренди  земельної  ділянки гр. Особа 6 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території с.Євсуг Біловодського району.
  19. Про безоплатну передачу гр. Особа 7 у власність земельної   ділянки   по   вулиці Інформація 7  в  с. Семикозівка  Біловодського району.
  20. Про безоплатну передачу гр. Особа 8 у  власність земельної  ділянки  по вулиці Інформація 8  в  смт. Біловодськ.
  21. Про безоплатну передачу гр. Особа 9 у власність земельної  ділянки  по вулиці Інформація 9  в  смт. Біловодськ.
  22. Про безоплатну передачу гр. Особа 10 у власність   земельної   ділянки   по   вулиці Інформація 10 в смт. Біловодськ.
  23. Про безоплатну    передачу   гр.  Особа 11 у   власність   земельної   ділянки   по   вулиці Інформація 11  в  с. Семикозівка  Біловодського району.
  24. Про поновлення  договору  оренди  земельної  ділянки  гр. Особа 12 по  вулиці Інформація 12  в  смт. Біловодськ.
  25. Про поновлення  договору  оренди  земельної  ділянки  гр. Особа 13 по  вулиці Інформація 13 в  смт. Біловодськ.
  26. Про надання дозволу проводити щомісячні виплати надбавки за високі досягнення у праці у І кварталі 2019 року селищному голові.
  27. Про надання дозволу проводити щомісячні виплати премій та надання матеріальних допомог у І кварталі 2019 року селищному голові.