Відбулося засідання чергової двадцять дев’ятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання

20 червня 2019 року у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання чергової двадцять девятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

У зв’язку з відрядженням Біловодського селищного голови відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради секретар ради Віктор КУЧЕРОВ.

У роботі сесії прийняли участь 17 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні старости старостинських округів об’єднаної територіальної громади, представники Біловодського районного військового комісаріату та Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

На засіданні сесії депутатами встановлено місцеві податки на 2020 рік, затверджено Програму розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва Біловодської ОТГ на 2019-2020 роки та Програму «Обдаровані діти Біловодщини», прийняті зміни до семи діючих цільових програм Біловодської ОТГ, бюджету ОТГ смт. Біловодськ на 2019 рік та фінансового плану КНП «Біловодський ЦПСМД на 2019 рік», затверджено Стратегію водопостачання та санітарії Біловодської ОТГ, Положення про проведення огляду-конкурсу серед сіл Біловодської ОТГ «Найкраще село року» та базову мережу закладів культури Біловодської ОТГ, надано дозволи проводити щомісячні виплати надбавок та премій селищному голові у ІІІ кварталі 2019 року.

Також прийнято рішення по земельних питаннях, найголовнішими з яких були надання в оренду земельних ділянок громадянам, дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій та на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), із земель колишніх КСП ім. 50 річчя Жовтня, КСП «Колос», КСП «Степ України», КСП «Ленінський шлях».

Прийняті рішення засідання чергової двадцять дев’ятої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».