Відбулося засідання чергової двадцять четвертої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання.

21 лютого 2019 року о 10 год. 00 хв. у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання чергової двадцять четвертої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію ради Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії прийняли участь 15 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних установ та підприємств.

Також на пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні представники Луганського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування, Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області, Біловодського ВП ГУНП в Луганській області та Біловодського РВ УСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Депутатам та присутнім на засіданні сесії було представлено нового військового комісара Біловодського районного військового комісаріату, старшого лейтенанта Свириденко Сергія Миколайовича.

Радою розглянуто наступні питання порядку денного:

 1. Про внесення змін до Програми з розроблення містобудівної документації Біловодської ОТГ Луганської області на 2018-2022 роки.
 2. Про внесення змін до цільової Програми «Освіта Біловодщини» на 2019 рік».
 3. Про співфінансування в бюджеті отг смт Біловодськ робіт по проекту «Реконструкція спортивного майданчику під створення спортивних полів зі штучним покриттям по вулиці Центральна, 93 смт. Біловодськ, Луганської області. Коригування» в 2019 році.
 4. Про внесення змін до Програми розвитку культури Біловодської ОТГ на 2018-2020 роки.
 5. Про внесення змін до Програми благоустрою території Біловодської селищної ради на 2018-2020 роки.
 6. Про визнання рішення сесії Біловодської селищної ради від 14.03.2018 року № 7/16 «Про затвердження Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2018-2020 роки» таким, що втратило чинність.
 7. Про затвердження Програми підтримки та розвитку місцевого самоврядування в Біловодській об’єднаній територіальній громаді  на 2019 рік у новій редакції.
 8. Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки життя громадян, та забезпечення укриття населення на 2019 рік.
 9. Про затвердження Програми оснащення багатоквартирних житлових будинків вузлами комерційного обліку централізованого водопостачання в смт. Біловодськ.
 10. Про внесення змін до рішення сесії від 22.11.2018 року №19/18 «Про припинення юридичної особи Комунального закладу «Біловодська центральна районна лікарня» шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство.
 11. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради та затвердження його статуту.
 12. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального закладу «Біловодська центральна районна лікарня» до його правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради.
 13. Про затвердження Програми забезпечення населення Біловодської об’єднаної територіальної громади спеціалізованою медичною допомогою на 2019-2020 роки.
 14. Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства.
 15. Про звіт щодо виконання бюджету отг смт. Біловодськ за 2018 рік.
 16. Про внесення змін до бюджету отг смт. Біловодськ на 2019 рік.
 17. Про затвердження Стратегії розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади Луганської області до 2023 року.
 18. Про створення інформаційного бюлетеня «Біловодський вісник».
 19. Про надання дозволу розроблення генеральних планів та планів зонування (зонінгу) смт. Біловодськ, с. Євсуг, с. Новолимарівка, с. Новодеркул Біловодського району Луганської області.
 20. Про надання дозволу розроблення історико-архітектурного опорного плану смт. Біловодськ, Біловодського району Луганської області.
 21. Про внесення змін до рішення №21/4 від 21.12.2018 року «Про припинення юридичної особи – Відділ агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області шляхом ліквідації».
 22. Про затвердження положення про ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ в новій редакції.
 23. Про передачу на баланс відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області меблів та комп’ютерної техніки.
 24. Про внесення змін до рішення сесії Біловодської селищної ради від 22.12.2017 року № 4/29 «Про входження Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області до складу засновників та зміну назви комунального закладу «Нижньобараниківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області».
 25. Про внесення змін до рішення Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області № 20/29 від 13.12.2018 року «Про надання згоди на передачу в постійне користування КНП «Біловодський ЦПМСД» водонагрівача та твердопаливного котла».
 26. Про надання згоди Комунальному закладу «Біловодська центральна районна лікарня» на передачу в оренду частини приміщення та затвердження грошової оцінки приміщення КЗ «Біловодська ЦРЛ», яке знаходяться у власності Біловодської селищної об’єднаної громади.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (рілля) гр. (Особа 1), власнику однієї земельної частки (паю), із земель колишнього КСП «Ленінський шлях», яка знаходиться за межами населеного пункту, на території, що за даними державного земельного кадастру, враховується в Кононовській сільській раді Біловодського району Луганської області.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (рілля) гр. (Особа 2), (Особа 3), (Особа 4), власникам однієї земельної частки (паю), із земель колишнього КСП «Ленінський шлях», яка знаходиться за межами населеного пункту, на території, що за даними державного земельного кадастру, враховується в Кононовській сільській раді Біловодського району Луганської області.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (рілля) в натурі (на місцевості) гр. (Особа 5), власнику однієї земельної частки (паю), із земель колишнього КСП ім. Свердлова, яка знаходиться за межами населеного пункту, на території, що за даними державного земельного кадастру, враховується в Литвинівській сільській раді Біловодського району Луганської області.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (рілля) гр. (Особа 6), власнику однієї земельної частки (паю), із земель колишнього КСП ім..Свєрдлова, яка знаходиться за межами населеного пункту, на території, що за даними державного земельного кадастру, враховується в Литвинівській сільській раді Біловодського району Луганської області.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (рілля) гр. (Особа 7), власнику однієї земельної частки (паю), із земель колишнього КСП «Ленінський шлях», яка знаходиться за межами населеного пункту, на території, що за даними державного земельного кадастру, враховується в Кононовській сільській раді Біловодського району Луганської області.
 32. Про внесення змін до рішення Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області № 23/29 від 23.01.2019 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення КЗ «Біловодська центральна районна лікарня» в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. ім.Петровського, 32 в смт.Біловодськ».
 33. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності по вул.Центральна, 103 в смт.Біловодськ.
 34. Про надання дозволу гр. (Особа 8) та (Особа 9) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по  вул. (Інформація 8)  в смт. Біловодськ.
 35. Про надання в оренду земельної ділянки гр. (Особа 10) та (Особа 11) по вул. (Інформація 10) в смт.Біловодськ.
 36. Про надання відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.ім.Козюменського, 23 в смт.Біловодськ Луганської області.
 37. Про надання відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.Шкільна, 4 в смт.Біловодськ Луганської області.
 38. Про надання відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.ім.Козюменського, 16 в смт.Біловодськ Луганської області.
 39. Про визнання рішення сесії Литвинівської сільської ради № 6/3 від 31.01.2003 року таким, що втратило чинність.
 40. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Нижньобараниківка Нижньобараниківського Старостинського округу Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.
 41. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с. Плугатар, с. Новоспасівка, с. Узлісся Плугатарського старостинського округу Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади Біловодського району Луганської області.
 42. Про припинення права користування земельними ділянками громадян на території с. Крейдяне Біловодського району.
 43. Про погодження надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у приватну власність (учасникам АТО/ООС), розташованих за межами населених пунктів, для ведення особистого селянського господарства.
 44. Про безоплатну передачу гр. (Особа 12) та (Особа 13) у спільну сумісну власність земельної ділянки по вул. (Інформація 12) смт. Біловодськ.
 45. Про безоплатну передачу гр. (Особа 14) у власність земельної ділянки по вулиці (Інформація 14) смт. Біловодськ.
 46. Про безоплатну передачу гр. (Особа 15) у власність земельної ділянки по вулиці (Інформація 15) в смт.Біловодськ.
 47. Про безоплатну передачу гр. (Особа 16) у власність земельної ділянки по вул. (Інформація 16) в с. Данилівка Біловодського району.
 48. Про безоплатну передачу гр. (Особа 17) у власність земельної ділянки по вулиці (Інформація 17) в с. Семикозівка Біловодського району.

Про безоплатну передачу гр. (Особа 18) у власність земельної ділянки по вулиці (Інформація 18) смт. Біловодськ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here