Відбулося засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

22 листопада 2018 року о 10 год. 00 хв. у малому актовому залі районного будинку культури відбулося пленарне засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

У роботі сесії прийняли участь 20 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, представники районних установ та організацій.

Відкрив та вів сесію ради селищний голова Едуард Олєйніков.

Радою розглянуто наступні питання порядку денного:

 1. Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» на ІV квартал 2018 року та на 2019 рік.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області на 2018 рік.
 3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.
 4. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Біловодський ЦПМСД» на 2018 рік.
 5. Про внесення змін до Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності Біловодської селищної ради на 2018 – 2020 роки.
 6. Про внесення змін до Програми забезпечення соціальним та власним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, Біловодської селищної ради, на 2018-2020 роки.
 7. Про внесення змін до Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Біловодської селищної ради на 2018 – 2020 роки.
 8. Про звіт щодо виконання бюджету отг смт. Біловодськ за 9 місяців 2018 року/
 9. Про внесення змін до бюджету ОТГ смт. Біловодськ на 2018 рік.
 10. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
 11. Про затвердження Програми з реалізації бюджету участі в Біловодській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік.
 12. Про затвердження Положення про бюджет участі в Біловодській об’єднаній територіальній громаді.
 13. Про затвердження реєстру туристичних маршрутів Біловодської об’єднаної територіальної громади.
 14. Про затвердження цільової Програми «Освіта Біловодщини»  на 2019 рік».
 15. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Біловодської селищної ради на 2019 рік.
 16. Про затвердження Положення про Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.
 17. Про затвердження статуту Комунального закладу «Біловодська центральна районна лікарня» у новій редакції.
 18. Про припинення юридичної особи Комунального закладу «Біловодська центральна районна лікарня» шляхом реорганізації (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство.
 19. Про включення до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу членів від Біловодської ОТГ.
 20. Про надання дозволу на списання медичного обладнання Комунальному закладу  «Біловодська центральна районна лікарня».
 21. Про внесення змін до рішення Біловодської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території Біловодської об’єднаної територіальної громади» від 22.03.2018 року № 8/8.
 22. Про надання статусу соціального житла та постановку його на баланс Біловодської селищної ради.
 23. Про передачу з балансу Біловодської селищної ради на баланс Відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради комунального майна Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ріллі земельної частки (паю) (відумерла спадщина після смерті Черкаської Олександри Павлівни).
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ріллі земельної частки (паю) (відумерла спадщина після смерті Степаненко Олександри Сергіївни).
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ріллі земельної частки (паю) (відумерла спадщина після смерті Тарабановської Надії Яковлевни).
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ріллі  земельної частки (паю) (відумерла спадщина після смерті Ільченко Оксани Стефанівни).
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ріллі земельної частки (паю) (відумерла спадщина після смерті Бондар Олени Іванівни).
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ріллі земельної частки (паю) (відумерла спадщина після смерті Корнієнко Домни Іванівни).
 30. Про затвердження протоколів засідання комісії Біловодської селищної ради з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель ( в тому числі земель, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна) та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 02.11.2018 року.
 31. Про безоплатну передачу громадянину Булучову Віктору Олексійовичу у власність земельної ділянки по вулиці ім.Гуньяна, 49 в смт. Біловодськ.
 32. Про безоплатну передачу громадянину Волошину Владиславу Анатолійовичу у власність земельної ділянки по вулиці Біловодська, 104 в смт. Біловодськ.
 33. Про безоплатну передачу громадянину Михайліченку Євгену Миколайовичу у власність земельної ділянки по провулку I Кооперативний, 16 в с.Городище Біловодського району.
 34. Про безоплатну передачу громадянці Овчаренко Лідії Михайлівні у власність земельної ділянки по вул. ім. Чкалова, 47 в смт. Біловодськ.
 35. Про безоплатну передачу громадянці Рязановій Валентині Миколаївні у власність земельної ділянки по вулиці Підгорна, 2а в смт. Біловодськ.
 36. Про безоплатну передачу громадянину Євсєєнку Вадиму Миколайовичу у власність земельної ділянки по вулиці ім. Богдана Хмельницького, 19 в смт. Біловодськ.
 37. Про надання Біловодському опорному закладу загальної середньої освіти в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Центральна, 93 в смт. Біловодськ Луганської області.
 38. Про поновлення договору оренди земельної ділянки громадянки Ткаченко Віри Михайлівни по вулиці Центральна, 95а в смт. Біловодськ.
 39. Про припинення права користування земельною ділянкою громадянки Солоп Ганни Іванівни по вул. Луговій, 8 в с. Семикозівка, Біловодського району.
 40. Про продаж громадянці Шевченко Наталії Василівні земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Центральна, 155 в смт. Біловодськ.
 41. Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки фермерського господарства «Марічка» по вул. Лісова, 33 в с. Новоолександрівка Біловодського району.
 42. Про надання дозволу одноразової виплати премії селищному голові.
 43. Про підсумки першого року роботи Біловодської ОТГ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here