22 лютого 2021 року в Новодеркульському ліцеї імені А.В.Пастухова відбулося виїзне засідання робочої групи спільно з моніторинговою групою в рамках реалізації проєкту НКПВУ «Капітальний ремонт будівлі Новодеркульского закладу загальної середньої освіти імені А.В.Пастухова шляхом реалізації енергозберігаючих технологій за адресою: Луганська область, с.Новодеркул, вул.Пастухова, 9».

В засіданні взяли участь заступник голови Біловодської селищної ради Мажула В.В., начальниця відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Супрун Л.М., директор підрядної організації ТОВ «Будівельна група «Будрегіон» Токарев С.В., інженерка з технічного нагляду ТОВ «АО ОКС ДТН» Алімова О.А., директор Районного міжгосподарського підприємства «Райагробудзамовлення», що здійснює авторський нагляд, Ткаченко В.Г., завгосп Новодеркульского ліцею Тарабанов І.О., та члени моніторингової групи: начальник Управління економічного розвитку і торгівлі Шилобрид О.В., голова Громадської організації «Деркул 2013» Гребєнік А.В., головна спеціалістка відділу освіти Беденко Л.О.

Під час наради учасниками було обговорено ряд питань та розглянуто пропозиції щодо їх вирішення:
– стан реалізації проєкту;
– погодження конструктивних рішень щодо облаштування покрівлі;
– виконання робіт з вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій, ферм, арок, балок, крокв, мауерлатів;
– дотримання екологічних та санітарних стандартів;
– дотримання техніки безпеки під час виконання робіт;
– застосування якісних та сертифікованих матеріалів для облаштування фасаду будівлі;
– можливість використання старих радіаторів опалення після промивки.

Неодноразово зазначалося, що завдяки проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», який реалізується за кошти Європейського інвестиційного банку, очікується значне поліпшення умов проведення учбового процесу в Новодеркульському ліцеї ім. А.В.Пастухова.

Наприкінці зустрічі учасниками було проведено огляд будівельного майданчику та складено Протокол наради робочої групи в рамках реалізації проєкту НКПВУ.