Відбулося урочисте відкриття оновленої ДЮСШ

Керівництво Біловодської ОТГ всебічно популяризує здоровий спосіб життя і піклується про створення гідних умов для занять спортом. Так, перед спортивною молоддю Біловодщини вже відчинились двері оновленої та осучасненої дитячо-юнацької спортивної школи. У 2018 р капітальний ремонт розпочато за рахунок інфраструктурної субвенції – 2,4 млн грн та 12, 5 тис грн з місцевого бюджету, а в 2019 р роботи продовжились виключно за рахунок місцевого бюджету загальною вартістю 2,9 млн гривень.
Спортивну школу відвідують 250 дітей і підлітків. Тут функціонують різні секції та групи, у яких діти займаються волейболом, футболом, легкою атлетикою, вільною боротьбою, боротьбою греко-римською, пауерліфтингом. Також на базі ДЮСШ працюють групи здоров’я: теніс, фітнес, волейбол, тренажерна зала.
«Ми із задоволенням хочемо вам продемонструвати ті зміни, яких зазнала наша спортивна школа. Я сподіваюсь, що це буде натхненням для нових цікавих проектів, що відновлена спортивна зала принесе багато задоволення дітям, мешканцям та всім тим, хто буде її відвідувати та працювати. Ми намагались зробити все на найвищому рівні, аби ви відчували справжній комфорт, аби досягали більше результатів», – звернувся до присутніх директор КЗ «Біловодська ДЮСШ» Олег Мирошник.
При проведенні ремонтних робіт було виконано: утеплення фасаду, улаштування відмостки будівлі, улаштування доступу для осіб з особливими потребами, заміна систем тепло та електропостачання, каналізаційної системи з обладнанням септиків, капітальні ремонти внутрішніх службових приміщень, заміна підлоги з улаштуванням спортивного покриття Omnisport Speed, оздоблення стін та стелі, ремонт даху.
На відкриття ДЮСШ завітав селищний голова Едуард Олєйніков. Він привітав з цією гарною подією вихованців та їх наставників, побажав їм нових здобутків. «Розбудовуючи спортивну інфраструктуру ми даємо можливість молодому поколінню з користю для здоров`я проводити вільний час, а юним спортсменам розвиватися, щоб у майбутньому представляти рідну Біловодщину на обласних та всеукраїнських турнірах.
Ми робимо ще один крок назустріч молоді, назустріч здоровому способу життя. Нам буде дуже приємно спостерігати, як до спортивної школи приходитимуть нові спортсмени!» – зазначив селищний голова Едуард Олєйніков.
З вітальним словом до присутніх також звернулися заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко, голова Федерації футболу Біловодського району Іван Кудря, ветеран спортивного руху Олександр Стус та будівельник, який зводив спортивну школу у 1966 році, Анатолій Фурс.
На відкритті оновленої спортивної школи були присутні представники селищної ради, ветерани педагогічної праці, педагоги та вихованці ДЮСШ. Для гостей була представлена історична довідка спортивної школи у вигляді фото-стенду та куточка нагород і здобутків. Вихованці Біловодського районного центру дитячої та юнацької творчості привітали присутніх з урочистою подією творчими виступами. Після урочистої частини відбулися святкові спортивні змагання серед шкільної молоді з піонерболу та міні-футболу.

ДОВІДКА

Історія Біловодської дитячої юнацько-спортивної школи бере свій початок з вересня 1966 року. За період існування школою керували Кувічко Іван, Кумачов Станіслав та Романюк Олександр. З 2012 року директор ДЮСШ – Мирошник Олег.
Свого часу у спортивній школі функціонувало 4 відділення: волейбол, легка атлетика, футбол та боротьба.

Посаду тренерів волейболу займали:
– Мозговий Анатолій,
– Романюк Олександр,
– Ємцев Олександр,
– Тесля Юрій,
– Макаренко Анатолій,
– Кіричек Тамара,
– Гурічева Наталія.
Тренерами з легкої атлетики працювали:
– Кумачов Станіслав,
– Куп’янський Петро,
– Наумова Алла,
– Болдарєв Володимир,
– Ткаченко Любов,
– Хоменкова Тетяна,
– Волошина Наталія.

Посаду тренерів з футболу займали:
– Глущенко Василь,
– Хоружий Микола,
– Яковенко Віктор,
– Кірієнко Віталій,
– Бабічев Анатолій.

Тренерами з боротьби були:
– Ржевський Олександр,
– Дмитренко Євген.
Зараз у ДЮСШ працюють:

1. Дмитренко Євген – тренер-викладач з греко-римської та вільної боротьби,
2. Харченко Володимир – тренер-викладач з пауерліфтингу,
3. Пушкарський Ігор – тренер-викладач з футболу,
4. Жирноклеєв Олександр – тренер-викладач з легкої атлетики,
5. Безкровний Сергій – тренер-викладач з футболу,
6. Мележик Вадим – тренер-викладач з футболу,
7. Тіщенко Олександр – тренер-викладач з волейболу,
8. Стрига Інна – тренер-викладач з легкої атлетики,
9. Мирошник Олег – директор дитячої юнацько-спортивної школи.
Зараз школа продовжує активно працювати над удосконаленням та підтримкою спортивного статусу з профілюючих видів спорту. Юні спортсмени Біловодщини завжди беруть участь у районних, обласних, Всеукраїнських турнірах та здобувають перемогу і призові місця.
Спортивна школа виховала понад 20 кандидатів в майстри спорту та більше 300 спортсменів-розрядників. За час свого існування в закладі було підготовлено: 1-го майстра спорту міжнародного класу (Тетяна Шпак), 2 майстри спорту з вільної боротьби (Котов Артем та Котов Олександр), 2 майстри спорту з волейболу (Тимець Ігор та Болдарева Лілія).