Відбулося перше засідання комісії Біловодської селищної ради з питань визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

26 червня 2019 року Уряд ухвалив постанову за № 616, яка містить нову редакцію постанови № 877 «Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа».
Згідно з вимогами постанови за рішенням виконавчого комітету селищної ради № 358 від 30 липня поточного року утворено місцеву комісію, затверджено її персональний склад та Положення.
5 серпня 2019 року під головуванням начальника служби у справах дітей, заступника голови комісії Олени Сєрікової, відбулося перше засідання, на яке були запрошені три особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на квартирному обліку. Присутні були ознайомлені з порядком та умовами придбання житла за рахунок субвенції або виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб.
В строк до 15 серпня 2019 року місцева комісія повинна сформувати потребу у придбанні житла або виплати грошової компенсації та подати свої пропозиції на розгляд обласної комісії.