Відбулося перше засідання Біловодської молодіжної ради

7 серпня відбулося перше засідання Біловодської молодіжної ради, яка була створена рішенням сесії від 23.07.2019 р. з метою формування активної суспільно-відповідальної позиції молоді, залучення її до участі у вирішенні проблем Біловодської ОТГ, забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства.
На засіданні було обрано голову Біловодської молодіжної ради – Олександра Сергієнка, головного спеціаліста відділу молоді та спорту виконкому селищної ради, заступника голови – Катерину Корсун, ученицю 11 класу Євсузського ЗЗСО та секретаря – Ганну Ставицьку, ученицю 9 класу Біловодської гімназії. Членами молодіжної ради стали учні з Біловодська, Євсуга та Новолимарівки. В подальшому до роботи у молодіжній раді приєднаються представники всіх старостинських округів громади.
В ході засідання обговорені перші кроки у діяльності ради, можливість обміну досвідом з представниками молодіжних рад інших громад області та створення власної сторінки у Facebook.