Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

28 жовтня, під головуванням селищного голови Едуарда Олєйнікова, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.
На засіданні розглядались питання щодо житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, безпеки дорожнього руху та соціального захисту населення громади.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
1. Про надання повноважень адміністраторів ЦНАП.
2. Про затвердження проекту будівництва.
3. Про призначення особи, відповідальної за ведення роботи в Біловодській селищній раді з питань приватизації.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради від 27.02.2018 року № 152.
5. Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки.
6. Про встановлення дорожніх знаків по вул. Біловодській в смт. Біловодськ Луганської області.
7. Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ.
8. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку в с.Новодеркул.
9. Про присвоєння адреси будівлі гаражу в смт.Біловодськ (два рішення – Бобок).
10. Про зміну адреси індивідуальному житловому будинку в с.Данилівка.
11. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку в с.Новодеркул.
12. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку в смт. Біловодськ.
13. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку в с.Семикозівка.
14. Про накладення адміністративного стягнення на Спориш В.В.
15. Про виплату одноразової грошової допомоги Беденко А.І.
16. Про надання дозволу Негоді В.О. на укладання та підписання договору купівлі-продажу житлового будинку.
17. Про надання дозволу Бобок В.В. на укладання та підписання договору про поділ спадкового майна – 2 рішення.
18. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Парамєєвій Златі Вячеславівні, 23.07.2011 року народження – 11 рішень.
19. Про надання матеріальної допомоги.