Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

28 травня, під головуванням секретаря селищної ради Виктор Кучеров, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

Порядок денний чергового засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

1. Про затвердження проєкту будівництва № 179 – 182
2. Про перейменування провулку Колгоспний в смт. Біловодськ
3. Про зміну поштової адреси індивідуальному житловому будинку в смт Біловодськ Біловодського району Луганської області.
4. Про зміну адреси індивідуальному житловому будинку в с.Євсуг Біловодського району Луганської області.
5. Про зміну адреси об»єкту будівництва в с.Семикозівка Біловодського району Луганської області.
6. Про надання квартирі статусу службового житла
7. Про видачу ордера на службову квартиру Бакало Ю.В.
8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради від 27.02.2018 року № 156
9. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів № 190 – 193
10. Про надання дозволу Мозговій К.В., Мозговому Р.В. на укладання та підписання договору купівлі-продажу будинку
11. Про надання статусу дитини – сироти малолітньому Якубовському А.І., 2018 р.н.
12. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Біловодської селищної ради
13. Про погодження реалізації продуктів харчування
14. Про надання права підпису листів від імені комунального підприємства «Біловодськотепло»
15. Про затвердження висновку про доцільність призначення Шелегеди Н.С., опікуном над Шелегедою Г.І.
16. Про затвердження висновку про доцільність призначення Бастон А.М., опікуном Бастон Г.Д.
17. Про накладення адміністративного стягнення на гр. Рибалко А.О.
18. Про надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС
19. Про надання матеріальної допомоги
20. Про відмову в наданні матеріальної допомоги
21. Про внесення змін до рішення № 309 від 27.06.2019 « Про затвердження