Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

29 квітня, під головуванням селищного голови Едуарда Олєйнікова, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
1. Про затвердження проєкту будівництва
2. Про присвоєння поштової адреси об’єкту будівництва в с.Новодеркул
3. Про зміну поштової адреси індивідуальному житловому будинку в смт Біловодськ
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради від 26.03.2019 року № 219 «Про затвердження Інструкції з діловодства Біловодської селищної ради та її виконавчого комітету у новій редакції»
5. Про видачу ордера на службову квартиру Пащенко О.Л.
6. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітньої Рудь Р.Є., 07.04.2018 р.н.
7. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 164-170
8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради від 27.06.2019 року № 311 «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради».
9. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради.
10. Про надання матеріальної допомоги на лікування учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС
11. Про надання матеріальної допомоги на лікування