Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

27 лютого, під головуванням секретаря селищної ради Віктора Кучерова, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

1. Про забезпечення фахівців з вищою медичною освітою безоплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням.
2. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2020 р.
3. Про внесення змін до рішення виконкому від 27.06.2019 р. № 315.
4. Про зміну поштової адреси індивідуальному житловому будинку в с.Новодеркул.
5. Про зміну поштової адреси індивідуальному житловому будинку в с.Зелеківка.
6. Про зміну поштової адреси індивідуальному житловому будинку в с.Данилівка.
7. Про зміну поштової адреси індивідуальному житловому будинку в смт Біловодськ.
8. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна літнього кінотеатру в смт Біловодськ
9. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна в с.Третяківка.
10. Про організацію громадських робіт на 2020 р. на території Біловодської селищної ради
11. Про видачу ордера на службову квартиру Полуліх Ю.О.
12. Про постанову на квартирний облік Рогозіна В.О.
13. Про постановку на квартирний облік Великохацького С.О.
14. Про виключення службового жилого приміщення з числа службових та надання його сім’ї Юркіної О.Л. з метою подальшої приватизаії.
15. Про постановку на квартирний облік Петренка А.С.
16. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (з 64 по 97 рішення).
17. Про внесення змін до рішення виконкому від 27.02.2018 р. № 156
18. Про утворення Центру надання інтегрованих соціальних послуг та затвердження Положення та Регламенту про Центр.
19. Про надання матеріальної допомоги.