Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

18 грудня, під головуванням селищного голови Едуарда Олєйнікова, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

1. Про схвалення проєкту рішення «Про бюджет Біловодської селищної об’єднаної
територіальної громади на 2020 рік».
2. Про схвалення прогнозу бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної
громади на 2021-2022 роки».
3. Про затвердження виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,
осіб з їх числа з метою придбання житла.
4. Про затвердження Стратегії розвитку дошкільної освіти Біловодської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки.
5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.12.2017 року «Про затвердження Положення про порядок видачі довідок у виконкомі Біловодської селищної ради».
6. Про затвердження переліку об’єктів та визначення виду громадських робіт на 2020 рік.
7. Про затвердження переліку об’єктів та визначення виду суспільно-корисних робіт на 2020 рік.
8. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Біловодський ЦПМСД» на 2019 рік та затвердження фінансового плану КНП «Біловодський ЦПМСД» на 2020 рік.
9. Про погодження графіку роботи торгівельної точки.
10. Про встановлення опіки над малолітнім Кірюхіним М.О. 11.08.2006 р.н.
11. Про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
12. Про виплату матеріальної допомоги почесним громадянам смт. Біловодськ.
13. Про надання матеріальної допомоги на лікування та поховання.