Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому селищної ради відбулося 19 лютого 2020 року на чолі із селищним головою Едуардом Олєйніковим.
Розглянуто 32 заяви батьків дітей, які мають право на отримання статусу дітей, постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів; висновок служби у справах дітей виконавчого комітету про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України без нотаріальної згоди батька.
На комісії також розглянуто стан виконання батьківських обов’язків в багатодітній сім’ї, яка перебуває на обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Батьки не працюють, зловживають алкогольними напоями, діти не навчаються та не відвідують дошкільний навчальний заклад. Сім’ї запропоновано наявні соціальні послуги, якими вони можуть скористатися, такі як послуга соціального супроводу, послуга працевлаштування, освітні послуги для дітей. Службі у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доручено контролювати ситуацію в даній родині.
За результатами роботи комісії готуються проєкти рішень виконавчого комітету селищної ради.