Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося 26 серпня поточного року під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка.

Розглянуто 44 заяви батьків дітей, які мають право на отримання статусу дітей, постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На порядок денний винесено також питання про встановлення опіки над майном малолітнього сироти та про початок соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях Бараниківського, Данилівського, Новолимарівського старостинських округів та Біловодської селищної ради.

Розглянуто питання щодо виховання, утримання та розвитку дітей в сім’ї, яка мешкає на території Бараниківського старостинського округу.

За результатами роботи комісії готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.